Dong Guan Boming Electrical Tech. Spółka

Made In China, Wisdom In China, Intelligent Manufacturing In China!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dong Guan Boming Electrical Tech. Co., LTD

Dong Guan Boming Electrical Tech. Co., LTD

1 2 3
Dong Guan Boming Electrical Tech. Co., LTD Dong Guan Boming Electrical Tech. Co., LTD Dong Guan Boming Electrical Tech. Co., LTD
Warsztat Biuro Magazyn

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Boming
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-5000,000
Rok założenia : 2012
pc Export : 80% - 90%
Dongguan Boming Electrical Tech. Ltd. jest profesjonalnym producentem fryzjerstwa i kosmetyków w Chinach, który specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji i marketingu. Założona w 2012 roku w Dongguan City, jednym z największych słynnych miast produkcyjnych w Chinach, skupiamy się na narzędziach fryzjerskich i narzędziach kosmetycznych, takich jak prostownice do włosów, golarki, lokówki, grzebienie i masażer twarzy.

Dzięki 7-letniemu doświadczeniu mamy wielu profesjonalnych programistów, projektantów, pracowników i nowoczesny sprzęt produkcyjny. Naszą misją jest dobra obsługa, wysoka jakość, dlatego dążymy do oferowania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi w celu utrzymania i promowania wizerunku marki naszych klientów. Poza tym, nadal projektujemy i rozwijamy nowe produkty oraz zaspokajamy stale zmieniające się potrzeby klientów, dlatego zyskaliśmy dobrą opinię od naszych klientów i posiadamy szerszą gamę rynków w kraju i za granicą.

Nasze produkty są eksportowane do klientów w takich krajach i regionach, jak Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja, a także przyjmujemy zamówienia OEM i ODM.

Boming zaprasza klientów z całego świata do negocjowania biznesu. Mamy nadzieję na nawiązanie długoterminowej współpracy z Państwem.

Szczegóły kontaktu
Dong Guan Boming Electrical Tech. Co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Liko Lee

Tel: 18675540286

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas